27 799 ₴
Твердопаливний котел шахтного типу, що працює за принципом Холмова, найкращий твердопаливний котел, який зарекомендував як котел із найтривалішим циклом горіння.
Котел нижнього горіння Терміко КДГ має значний обсяг топки при тривалому циклі горіння може досягати. Звичайно, є багато факторів, які впливають на тривалість горіння, але в поєднанні великої топки з ефективним теплообмінником, показники ККД 88-90%.
Принцип горіння котла шахтного типу полягає в спалюванні нижнього шару палива на чавунних колосниках і в місці виходу полум'я в додаткову камеру теплообмінника встановлені шамотні платини для високої температури, що стабільно підтримується, яка сприяє практично повному догоранню продуктів горіння. Таким чином, досягається висока економія палива та показники якості горіння.
Але слід врахувати, що котли подібного роду, не бажано використовувати якщо у вас дрова високої вологості.
Переваги шахтних котлів Termico
- найбільша топка
- Тривалість горіння
- ККД 88-90%
- термін служби котла не менше 10 років
- висока якість виготовлення
- жароміцна сталь марки 09Г2С
- можна довантажувати паливо в процесі горіння
- весь корпус котла є водонаповненою сорочкою
- швидке прогрівання котла
- Економія палива в порівнянні з класичними котлами до 30% за рахунок ефективного спалювання палива (каталізація процесу горіння).
Характеристики
Габаритні розміри
Потужність вентилятора 19Вт
Напруга живлення/частота 220В / Гц
Під'єднувальні розміри
Товщина металу5мм
Об'єм води в котлі 37л
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Термико |
| Страна производитель | Украина |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Вес | 190 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Пеллеты, Кора, Каменный уголь, Брикеты, Щепа, Дрова, Опилки |
| Цвет | Красный |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Объем воды в котле | 37 л |
| Объем камеры сгорания | 51 л |
| Мощность номинальная | 8 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Состояние | Новое |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Классический |
| Тип топки | Открытая |
| Толщина стали | 5 мм |
| Управление | Механическое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 805 мм |
| Длина дымохода | 130 мм |
| Диаметр дымохода | 40 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 435 мм |
| Ширина дымохода | 130 |