Електростанція EcoFlow 1ECOR210W, фото 2
Електростанція EcoFlow 1ECOR210W, фото 3
Електростанція EcoFlow 1ECOR210W, фото 4
Електростанція EcoFlow 1ECOR210W, фото 5
Електростанція EcoFlow 1ECOR210W, фото 6
Електростанція EcoFlow 1ECOR210W
  • Немає в наявності
  • Код: 20221811_1
менеджер
менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Зручна електростанція
Надійне джерело живлення завжди під рукою? Тепер це можливо! Станція EcoFlow River Mini настільки мала, що її можна носити з собою. Він надає кілька портів, таких як AC, DC та USB-A. Завдяки функції X-Boost він може живити пристрої потужністю до 600 Вт, а технологія X-Stream дозволяє зарядити його до 100% приблизно за 1,5 години. Станція також напрочуд тиха.
Живлення до 8 пристроїв одночасно
Він забезпечуватиме енергією багато пристроїв
EcoFlow River Mini може мати до 90% популярних пристроїв. Його номінальна потужність досягає 300 Вт, що у поєднанні з технологією X-Boost робить його ідеальним для живлення пристроїв потужністю до 600 Вт. Тому з успіхом можна використовувати його для живлення смартфонів, ноутбуків, телевізорів, пилососів, холодильників, освітлення і не тільки!
Ви завжди можете мати його із собою
Швидка зарядка
Вам більше не потрібно нескінченно чекати, доки ваша станція знову буде готова до роботи. Завдяки технології X-Stream River Mini підтримує вхідну потужність змінного струму до 300 Вт, що дозволяє заряджати його від 0 до 100% приблизно за 1,5 години. Також можна зарядити його потужністю 100 Вт за допомогою фотоелектричних панелей або автомобільного зарядного пристрою - це займає приблизно 3-6 годин або 3,5 годин відповідно (придбається на іншому аукціоні).
Тиха робота
Комплектація
EcoFlow River Mini, зарядний кабель змінного струму, короткий посібник, гарантійний талон, сонячний зарядний пристрій EcoFlow 1ECO1000-02, сонячна панель 110 Вт для електростанцій серій Delta та River
Характеристики:
Вага: 2,85 кг
Розміри: 24,8 х 13,9 х 13,2 см.
Місткість: 210 Вт/год.
Вхід постійного струму: 11-39 100 Вт, 8 А макс.
Вхід змінного струму: чиста синусоїда, загальна потужність 300 Вт (витрата 600 Вт), 120 В~ (60 Гц).
Вихід змінного струму: 5 В, 2,4 А, 2 настінні розетки змінного струму, 1 автомобільна розетка постійного струму, 3 порти USB-A та порт швидкої зарядки USB-C.
Вихід USB-A: 12,6 В, 10 А
Тип осередку: NCM
Термін служби: 80%+ ємність після 500 циклів.
Температура нагнітання: -20°C - 45°C.
Температура заряджання: 0°C - 45°C
Оптимальна робоча температура: 20 ° C - 30 ° C