Матеріал: двошарова щільна тканина Oxford щільністю 1680D; дно з армованого поліпропілену
Характеристики:
1. Високощільна тканина Oxford 1680D зносостійка, стійка до подряпин, розривів, водонепроникна, не боїться води та довговічна.
2. Збільшена місткість, тривимірна структура простору.
3. Зовнішні 5 кишень для зберігання звичайних речей, що є зручним у використанні.
4. Посилена конструкція, висока вантажопідйомність.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | AIRAJ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 13 |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 0.65 кг |