56 699 ₴
Твердопаливний котел шахтного типу, що працює за принципом Холмова, найкращий твердопаливний котел, який зарекомендував як котел із найтривалішим циклом горіння.
Котел нижнього горіння Терміко КДГ має значний обсяг топки при тривалому циклі горіння може досягати. Звичайно, є багато факторів, які впливають на тривалість горіння, але в поєднанні великої топки з ефективним теплообмінником, показники ККД 88-90%.
Принцип горіння котла шахтного типу полягає в спалюванні нижнього шару палива на чавунних колосниках і в місці виходу полум'я в додаткову камеру теплообмінника встановлені шамотні платини для високої температури, що стабільно підтримується, яка сприяє практично повному догоранню продуктів горіння. Таким чином, досягається висока економія палива та показники якості горіння.
Але слід врахувати, що котли подібного роду, не бажано використовувати якщо у вас дрова високої вологості.
Переваги шахтних котлів Termico
- найбільша топка
- Тривалість горіння
- ККД 88-90%
- термін служби котла не менше 10 років
- висока якість виготовлення
- жароміцна сталь марки 09Г2С
- можна довантажувати паливо в процесі горіння
- весь корпус котла є водонаповненою сорочкою
- швидке прогрівання котла
- Економія палива в порівнянні з класичними котлами до 30% за рахунок ефективного спалювання палива (каталізація процесу горіння).
Характеристики
Габаритні розміри
Потужність вентилятора 34Вт
Напруга живлення/частота 220В / Гц
Під'єднувальні розміри
Товщина металу 5мм
Об'єм води в котлі 98л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термико |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 430 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети, Кора, Кам'яне вугілля, Брикети, Тріска, Дрова, Тирса |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Колір | Червоний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 98 л |
| Об'єм камери згоряння | 202 л |
| Площа обігріву | 225 кв.м |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Управління | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 805 мм |
| Довжина димаря | 130 мм |
| Діаметр димоходу | 40 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 435 мм |
| Ширина димоходу | 130 |