



49 998 ₴
Anker SOLIX C1000X - це оптимальний варіант для автономного живлення різних приладів. Завдяки швидкій зарядці можна повністю відновити заряд лише за 58 хвилин.
Якщо ваші потреби в ємності зарядної станції зросли, можна збільшити її за допомогою додаткового акумулятора до 2000Вт/год.
Активуйте режим UltraFast та повністю зарядіть Anker SOLIX C1000X лише за 58 хвилин. Ця функція забезпечує на 27,5% швидше зарядку інших станцій з таким рівнем потужності.
Дев'ять портів забезпечать живлення всіх ваших пристроїв при відключеннях, а потужність 1800 Вт дозволить заряджати навіть кілька енергоємних приладів одночасно.
Оптимізуйте та контролюйте рівень заряду за допомогою детальної статистики в мобільному додатку Anker.
На Anker SOLIX C1000X встановлені надійні акумулятори LiFePO4, які мають високий клас надійності та розраховані до трьох тисяч використання – майже 10 років користування. Також ця зарядна станція має міцну конструкцію, що робить її стійкою до падінь та ударів.
Безпека та довговічність Anker SOLIX C1000X забезпечуються за рахунок розширеного моніторингу температури. Система перевіряє температуру до 100 разів на секунду, запобігаючи перегріву батарей та забезпечуючи стабільну роботу навіть у найскладніших умовах. Це гарантує тривалий термін служби пристрою та безпеку його використання.
Anker SOLIX C1000X перевершує багато інших зарядних станцій завдяки використанню до 50 000 промислових компонентів, удосконаленій схемі та відмінному охолодженню. Це забезпечує в 6 разів більш тривалий термін служби пристрою, що робить його надійним супутником у будь-яких пригодах та ситуаціях, що потребують автономного електроживлення.
Anker SOLIX C1000X розроблений для експлуатації у найекстремальніших умовах. Його цільна конструкція стійка до падінь, ударів, ультрафіолетового випромінювання та вогню, що робить його ідеальним вибором для активного відпочинку та подорожей. Ви можете бути впевнені, що ваш пристрій витримає будь-які випробування
Anker SOLIX C1000X забезпечує безперебійне живлення завдяки функції ДБЖ з часом перемикання менше 20 мс. Це особливо важливо для життєво важливих пристроїв, що потребують постійного електропостачання, що робить цю станцію надійним рішенням для дому та бізнесу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Вага | 12.2 кг |
| Висота | 267 мм |
| Довжина | 376 мм |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 8 |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 2400 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 2400 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 1056 |
| Призначення | Для всього будинку |
| Роз'єми | USB-A, USB, USB-C, USB Type-A, Розетка AC 230В, DC |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заряджання батареї | Від автомобільної зарядки, От сети, Від сонячної енергія |