948 ₴
Чохол для автомобіля від сонця та снігу Car cover – водонепроникний тент зі світловідбивними смугами
Цей автомобільний захисний тент розміру XXL призначений для ефективного захисту вашого автомобіля від різних зовнішніх впливів. Водонепроникний тент захищає ваш автомобіль від бруду, дощу, вітру, сонячного світла, ультрафіолетових променів та граду взимку.
Крім того, цей чохол допомагає знизити перегрів салону, захищаючи його від сонця. Тент також оберігає кузов від подряпин і пошкоджень, а також слугує захистом від вітру.
Переваги:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 2 |
| Висота | 195 см |
| Висота в пакованні (см) | 21 |
| Глибина в пакованні (см) | 12 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Логотип | Без логотипа |
| Розміри | 530x195x150см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Універсальні |
| Ширина | 530см |
| Елементи кріплення | Ремінь |