1 398 ₴
Двомісний надувний каремат туристичний із двома подушками - це необхідна річ для всіх любителів відпочинку не природі чи туризму.
Адже це килимок-матрац 2 в 1. Вам буде комфортно спати, матрац забезпечує правильне положення тіла та голови під час сну, завдяки багатошаровій конструкції. Також матрац має вбудовані подушки для зручності.
Килимок подвійний з двома подушками і Ви можете взяти в похід свою другу половину і не тягнути при цьому 2 килимки.
У складеному вигляді матрац практично не займає місця. Також для зручності перенесення в комплекті йде сумка.
Зверху і знизу використовується спеціальна нейлонова тканина, а всередині покриття, що герметизує. Покриття водостійке та зносостійке.
Матрац можна використовувати і в спеку і холодну погоду.
Ви зможете надути матрац лише за 30 секунд за допомогою ноги (насоси возити з собою необов'язково). Здувається матрац ще швидше за 3 секунди.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1200 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 190 см |
| Колір | Синій |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 120 см |