

298 ₴
Компактний електронний ультразвуковий відлякувач собак допоможе захистити Вас від нападу бездомних злих та агресивних собак на вулицях міста, тим самим збереже Ваше здоров'я чи навіть життя. Цей невеликий відлякувач собак працює на батарейці типу Крона і легко вміститься навіть у жіночу сумочку. Відлякувач собак Aokeman sensor AD-100 SH просто необхідний у повсякденному житті, особливо жінкам та дітям. Дія приладу заснована на ультразвуку, який не чує людина, але вловлюють тварини
Тварини відчувають вплив відлякувача на максимальну дальність до 10 метрів, проте найкращий ефект досягається на відстані ефективної дальності 5-6 метрів.
Також за допомогою даного відлякувача собак можна тренувати Вашу собаку різним командам - Ви побачите ефект від тренувань вже через 2 тижні. Яскравий ліхтарик завжди висвітлить Вам дорогу ввечері.
Не можна направляти ультразвуковий відлякувач собак Super Ultrasonic Супер Ультрасонік AD-100 SH в область вух та голови, особливо дітей, т.к. дитячий організм більш чутливий до ультразвуку Рекомендується використовувати відлякувач тільки на агресивно ведучих собак. Глухі та спокійні домашні тварини можуть не реагувати на апарат, але вони й не загрожують життю.
Пристрій має три функції:
Технічні характеристики:
Комплектація:
- ультразвуковий відлякувач собак AD-100 SH 150Дб 3 в 1.
- Інструкція (англ.).
- Упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aokeman |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 10 м |
| Площа дії | 8 кв.м |
| Сектор дії | 10 ° |
| Рівень ультразвукового тиску | 150 дБ |
| Регулятор частоти ультразвуку | 4 режими |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Колір | Чорний |
| Наявність ліхтарика | Так |
| Загальні | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Додаткове джерело живлення | Батарейки |
| Напруга | 12 В |
| Контроль розряду | Ні |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 48 мм |
| Вага | 98 г |