


998 ₴
Електричне простирадло використовується для сну в холодному приміщенні, для прогрівання ліжка перед сном і навіть як килимок для дитячих ігор на підлозі.
Електронагрівальне простирадло стимулює кровообіг, пом'якшує больові відчуття, а також позитивно впливає при простудних захворюваннях.
Не можна відбілювати та прати в машинці. Не можна прасувати ковдру. Заборонено також хімічне чищення.
Виготовлена з м'якого та приємного на дотик поліестеру, який можна легко почистити після відключення терморегулятора та кабелю живлення.
Принцип роботи
Модель оснащена тонким нагрівальним кабелем в герметичній силіконовій оболонці - якісний нагрівальний елемент забезпечує ефективність зігріваючого простирадла.
Область застосування
Електропростирадло з сумкою можна використовувати як у домашніх умовах, так і в медичних закладах, а також у салонах краси та СПА.
Розміри та дизайн
Простирадло підійде для двоспального ліжка. У складеному вигляді досить компактна – не займе багато місця, можна возити із собою.
Зручність та функціональність
Універсальне електропростирадло з сумкою буде доречним у дачному будиночку або в поїздці на пікнік у прохолодний день, щоб забезпечити харчування 220В підійде акумулятор автомобіля та інвертер (з 12/24В до 220В).
Характеристики:
Комплектація:
- електропростирадло;
- Сумка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fly |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Час нагріву | 30 хв |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 150 см |
| Товщина | 4 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 225 г |
| Тип | Електричні простирадла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |